Partneri

ArTEH PARTNERI

Orio AB (Bijušais Saab Automobile Parts AB)

Vadošais Saab oriģinālo rezerves daļu piegādātājs un pēcpārdošanas servisa nodrošinātājs. Sācis kā Saab Automobile AB rezerves daļu noliktava un distribūcijas centrs. Pēc Saab Automobile rūpnīcas bankrota nonācis Zviedrijas valdības īpašumā. Uzņēmums turpina piegādāt pilnu spektru Saab oriģinālo rezerves daļu, nodrošina tehnisko informāciju, diagnostikas un programmēšanas iespējas Saab automašīnām. ArTEH 2013. gada novembrī kļuva par Orio autorizētu sadarbības partneri. Tas ļauj mums pasūtīt un piegādāt Saab oriģinālās rezerves daļas tieši no noliktavas, iegūt pēdējo tehnisko informāciju un veikt nepieciešamās programmēšanas procedūras.
http://orio.com/

Professional Parts Sweden AB (Proparts)

Saab, Volvo un vēl arī citu auto marku alternatīvo rezerves daļu piegādātājs tieši no ražotājiem visā pasaulē. Piedāvājumā labas kvalitātes rezerves daļas par konkurētspējīgām cenām. ArTEH kopš 2014. gada aprīļa strādā ar Proparts bez starpniekiem.
http://proparts.se/

Simons Sportsystem® (Ray Metallfabrik AB)

Kompleksu izplūdes sistēmu un to sastāvdaļu ražotājs Zviedrijā. Piedāvā galvanizētas un nerūsošā tērauda izplūdes sistēmas daudzu ražotāju automobiļiem. ArTEH kopš 2014. gada maija ir Simons Sportsystem® partneris. Varam pasūtīt, piegādāt un uzstādīt jebko no Simons Sportsystem® piedāvātā izstrādājumu klāsta.
http://www.simons.se/index.htm
http://www.ray.se/

Klintberg & Way AB (KW Parts)

Vadošais General Motors Ziemeļamerikas auto rezerves daļu piegādātājs Eiropā. Iespējams pasūtīt un saņemt gan oriģinālās, gan alternatīvās rezerves daļas Cadillac, Corvette, Hummer, Chevrolet, Pontiac, GMC automobiļiem. Piedāvājumā arī rezerves daļas Ford, Chrysler, Jeep un Dodge automobiļu Ziemeļamerikas modeļiem. KW Parts piedāvā arī visu šo marku oriģinālos un alternatīvos aksesuārus, eļļas un tehniskos šķidrumus. No 2014. gada maija strādājam ar KW Parts bez starpniekiem. Piedāvājam visu pieejamo rezerves daļu piegādes no Eiropas 3-5 darba dienu laikā, no Amerikas 2-4 nedēļu laikā. Mūsu iespējas ļauj veikt arī visas diagnostikas un programmēšanas procedūras General Motors ASV tirgum paredzētajiem auto.
https://shop.kwparts.com/

Hirsch Performance AG

Kompānija Šveicē, kas vairāk kā 20 gadus ir Saab tūninga speciālisti – piedāvā motoru jaudas palielināšanu, bremžu sistēmas, piekares, izplūdes sistēmas uzlabojumus, salona un virsbūves aksesuārus Saab automobiļiem. Par cik Saab automobiļu ražošana pārtraukta, dažu produktu cenas ir visnotaļ pievilcīgas. ArTEH ir Hirsch Performance pārstāvis ar tiešsaistes programmēšanas iespējām.
http://www.hirsch-performance.ch/